green_fish8 (green_fish8) wrote,
green_fish8
green_fish8

 • Mood:

напутствіє

дівчата, ніколи (чуєте мене? ніколи!) не здумайте казать хлопцям, шо книги - це невід'ємна частина вашого життя.
найкраще - від початку з книгами не зв'язуватись, всіляко їх уникати (всю необхідну інформацію мона почерпнути із женскіх журналов). бо книги ше нікого до добра не довели. но якшо вже так сталось, шо судьба зіграла з вами злу шутку (трудне дєтство, невдале образованіє, внутрєнні комплєкси) і ваша діяльність пов'язана з книгами, то на питання про роботу морозтесь, увілівайтє ат атвєта. скажіть лучче, шо торгуєте оріфлеймом чи підробляєте масажисткой.
запам'ятайте - книги нікого не вазбуждають. кого вони взагалі можуть інтересувать, книжки ваші?! вони, навпаки, відлякують. сказати, шо ви любите книжки - це фактично то саме, шо повідомити, шо у вас вєнєрічєска болєзнь. ляпнете таке на першом свіданії і счітайте, шо бачите молодого чєловєка в останній раз.  
тоїсть тут завжди приходиця вибирати - книги або мужчіни. якшо ви все-таки робите вибір на користь книг (і таке буває, да), то майте на увазі - целібат на всю жизнь.  
жаль, шо я давно розсталась з дєвствєнностью. а то могла би буть як анатолій алєксандровіч вассерман, тіки в женском облічії.
Tags: books, sex, женщіни, мужчіни, поучітільна мораль
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments