green_fish8 (green_fish8) wrote,
green_fish8
green_fish8

 • Mood:
 • Music:

сікрєтна і дуже помічна інформація для незамужніх дівчат. хлопцям і мужчінам не читать

я вот дуже люблю ходить до своєї масажистки. хоть в мене після того спина і в синяках, але в косметологічєском салонє мона почерпнуть масу полєзной інформациї. такшо ділюсь, дівчата, з вами сікрєтами, як вийти замуж. причому, бєсплатно (напишите тіки, чи помагає і покличите на свадьбу як буде возможность). а в києві за то на курсах нєвєст деруть немале бабло. 
значить, для того шоб якнайбистріше окрутить якогось лоха знайти свою судьбу, треба виконать три наступних кроки:
1. всім, хто питає, як справи, казать - вихожу замуж! (шанси підвищаться, єслі на любе питання будете так відповідать).
2. треніровать вагінальні мишци (добре натрініровані мишци влагаліща - залог спакойнай сємєйнай жизні).
3. і саме главне - використовувать силу мислі і інтілєкта (еслі є, канєшно. бо то не то шо влагаліще, шо є в кожної по-любому). отже, приходите, наприклад, в кафе, сідаєте, замовляєте шо там собі хочете (бажано тіки каву, бо ви не жерти туди йдете) і вибираєте об'єкт мужского пола. об'єкт вибирайте тщатєльно (постарайтесь, шоб то був об'єкт вашої мєчьти). бо тєхніка дуже сильна і точно подіє, то шоб потім не жаліли. і, витріщаючись на нього, повторюєте під ніс собі таку мантру: я прєкрасна, ти прєкрасєн, оба ми прєкрасни. я прекрасна, ти прєкрасєн, оба ми прєкрасни. я прєкрасна, ти прєкрасєн, оба ми прєкрасни. повторяєте мантру доти, поки об'єкт до вас не підсяде (а підсяде він обізатєльно, бо кажу ж, шо посил дуже сильний і довго ніхто не зможе опираться). 
ну вже як підсів, то всьо в ваших руках. за отдєльну плату можу, як психолог, надать косультації - пишіть в приват. єдине, шо хочу зауважить, не спішить зразу демонстріровать накачані коє-гдє мишци (ше вспієте, коли вже говорить не буде про шо). і багато про себе не пиздіть, а розпитуйте про нього (але не будьте навящівой) - покажіть чуйність. 
якшо детально дотримаєтесь всіх інструкцій, то ніякий вінок бєзбрачія вам не страшний. удачі, дєвочькі. 
Tags: love, sex, женщіни, мужчіни
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments