green_fish8 (green_fish8) wrote,
green_fish8
green_fish8

 • Mood:
 • Music:

клуб женскава савєршенства

Дарагіє женщіни, в новому році КЖС продовжує свою діяльність і запрошує вас відвідати такі програми:

1. "Прабуждєніє женствєнності". Це пєрвая ступєнь курса "Школа женскава совєршенства. Іскуство взаїмоотношеній".  Тут ви дізнаєтесь про іскуство женской власті, правила включєнія внутріннєй сєксуальності, сєкрєти совєршенствованія женскої енергії за допомогою даоських та інших східних практик, а саме главне - різницю між мужчінами і женщінами. Це допоможе вам стати справжнім сакровіщєм для вашого мужчіни та втримать його.
2. "Тайна жестов". Це друга ступєнь даного курса. Жести і рухи тіла - це єдина мова, яка доступна для поніманія мужчінам. Вони не розуміють слів, але мовою жестів і рухами тіла ви можете за долі сєкунди дати їм зрозуміти, наскільки ви доступні. Успєх женщіни в лічних отношеніях напряму повязаний з її здатністю посилати мужчінам сігнали. Ви дізнаєтесь як на підсвідомому рівні діють певні сигнали і жести - мужчіна буде просто не в силах опиратися їм. Узнав нєсложниє сєкрєти, ви зможете легко покорити любого мужчіну.
3. "Іскуство управлєнія інтімнимі мишцамі". Це наша любіма тема, а заодно і третя ступєнь курса "Школа женскава совєршенства. Іскуство взаїмоотношеній". З допомогою осознаних сокращєній інтімних мишц, женщіна во врємя занятій любовю здатна наповнювати мужчіну особливою енергією, шо привязує мужчіну до даної женщіни так, шо він вже ніколи не захоче іншу (а даже єслі і захоче, то не зможе). 
Клуб пропонує і інші познавєтєльні програми, такі як "Обрив связєй", "Тайна прікосновєній",  "Оргазміка" чи "Енергетічєскій екстаз", а для постійних подружок клубу діють знижки та бонуси.

Проте, памятайте, шо з такими інтенсивними програмами ви повинні бути обережні, бо, трапляються і нєпрєдсказуємі случяї. Наприклад, одна непідготовлена дама увлєклась і сильно привязалась до мужчіни. А мужчіна виявився шаман, і заставляв її заніматься з ним любовю в астралі. А відстав від неї, аж коли вона народила йому там сина - ангелика, як вона утвірждає. Хотя, в то, шо то був ангелик, я не сильно вірю.
Tags: love, sex, женскій клуб, женщіни, мужчіни
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments