green_fish8 (green_fish8) wrote,
green_fish8
green_fish8

 • Mood:

save your soul, сістер

вже тіки за те, як деякі мужчіни вміють виправдати своє блядство, вони достойні восхіщєнія. ібо це який незаурядний ум і харизму треба мать, шоб навколо своїх бєспорядочних сексуальних связєй вибудувать цілу світоглядну теорію, філософську течію чи даже релігійне вчення. наприклад, мілашка Девід Берг, болєє ізвєсний як пророк Мо, запропонував нову релігію, в якій закликав своїх послідовників активно обмінюватись партнерами один з одним, і залучать до цього увлєкатєльного процесу дітей. очоливши секту "Сємья" (также відому під названієм "Діти Бога" і "Міністєрство любві"), він заявив, що їхня релігія - це нова революційна армія Бога, а церква - нова молода, нетерпляча, сексуальна наречена Христа, покликана йти на нестримні подвиги фанатичного послідовництва і абсолютні оргії Божої любові. написав пару книжок-руководств з порнографічними картінкамі на ту тему (вон обложка одної з них, єслі кого інтірєсує). він встиг зібрать багато адептів, тіки вот йому, бідняжці, постоянно приходилось стикатись з людським непоніманієм - спочатку вигнала місцева громада, потім почала влада притискати, то мусив тікать в іншу країну, звідки його вислали, а в інші не пускали. а під кінець, то вопше інтерпол не давав спокойно жить і займаця просвітницькой дєятєльностью. кстаті, дочь пророка заснувала в Росії некомерційну організацію "Проджект Ейд Сібірь" і під її прикриттям з усіх сил продовжує справу помішаного на сексі і педофілії батька.
ше один з моїх любімчіків - спортивний оглядач Клод Ворильйон, ізвєсний як Раель, який проповідував сексуальну свободу, та, відповідно, організував сєкту раеліанців. до процесу він підійшов незаурядно і творчєскі - оголосив, шо в кратері якогось французького згаслого вулкану йому явились інопланетяни, один з яких назвав себе Богом. цей інопланетянин сказав Раелю, шо життя на землі створили ті ж інопланетяни за допомогою генної інженерії і клонування. ейліани відкрили Раелю секрет вічного життя, після чого спортивний оглядач став пророком, започаткував свою церкву і почав збирать віруючих. одна з послідовниць так перейнялася, шо даже оприлюднила в змі, шо вона перший в світі клон. правда, вчені опровєргли це заявлєніє.
но саме главне, шо незважаючи на постійне неприйняття з боку суспільства, ці героїчні мужчіни встигли виєбать навернуть не одну нєвєрующу женщіну, передать їй сікрєтні знання і опит, несучи світло в темні закомплексовані маси.  
Tags: sex, картінкі, мудаки, мужчіни, поучітільна мораль
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments