?

Log in

No account? Create an account
як відомо, в ніч на андрія дівки групіруються і занімаються развратом гадають. це, так сказать, в наших традіциях.
і ми, помню, в унівєрсітєті гадали. ну бумажки з іменами, шоб під подушку пхать, точно писали. і ото кожна просить і вже тих імен не згадаєш стіки, шоб кожній писать. і написала я одній дєвушці імя дуже красіве і орігінальне - РОДІОН. думаю, фігня, яка там ймовірність, шо вона іменно моє витягне. но не так сталось, як гадалось. бо одногрупниця влетіла як бєшана тринадцятого в аудіторію і питає так угражающє  - яка сука мені написала імя РОДІОН?! шо тут за фанатка дастаєвского, блять, нашлась?! я мовчу. але ми ж то всі псіхолагі - людину насквозь бачим. і вона до мене - то ти, признавайся, сучка! то ти нармальних імен не знаєш, шо таку хуйню виписуєш?!
вона цілий день зі мною не говорила. канєшно, я її панімаю - так взять і одним двіженієм рукі людині долю іспортить. де вона, бідака, мала того РОДІОНА шукать. взяла і на пятом курсі вишла замуж за володю. кстаті, я того її мужа смутно помню. бо я ше якось в неї жила пару днів, і той володя прийшов серед ночі з другом. і володя ліг біля своєї дєвушкі, а той його алкагалічєскій друг так витріщався на мене, шо я вже до ранку очей не зімкнула і взяла ніж в ліжко на всякій случяй. бо мало лі. він шось крутив носом і не хтів на землі спать, гандон. я на другий же день зібрала речі і пішла жить в салон краси. но про це я вам розкажу в слєдующіх випусках. 
а поки готуйтесь до ворожінь. але бєз фанатізма, бо то гріх.
я вот дуже люблю ходить до своєї масажистки. хоть в мене після того спина і в синяках, але в косметологічєском салонє мона почерпнуть масу полєзной інформациї. такшо ділюсь, дівчата, з вами сікрєтами, як вийти замуж. причому, бєсплатно (напишите тіки, чи помагає і покличите на свадьбу як буде возможность). а в києві за то на курсах нєвєст деруть немале бабло. 
значить, для того шоб якнайбистріше окрутить якогось лоха знайти свою судьбу, треба виконать три наступних кроки:
1. всім, хто питає, як справи, казать - вихожу замуж! (шанси підвищаться, єслі на любе питання будете так відповідать).
2. треніровать вагінальні мишци (добре натрініровані мишци влагаліща - залог спакойнай сємєйнай жизні).
3. і саме главне - використовувать силу мислі і інтілєкта (еслі є, канєшно. бо то не то шо влагаліще, шо є в кожної по-любому). отже, приходите, наприклад, в кафе, сідаєте, замовляєте шо там собі хочете (бажано тіки каву, бо ви не жерти туди йдете) і вибираєте об'єкт мужского пола. об'єкт вибирайте тщатєльно (постарайтесь, шоб то був об'єкт вашої мєчьти). бо тєхніка дуже сильна і точно подіє, то шоб потім не жаліли. і, витріщаючись на нього, повторюєте під ніс собі таку мантру: я прєкрасна, ти прєкрасєн, оба ми прєкрасни. я прекрасна, ти прєкрасєн, оба ми прєкрасни. я прєкрасна, ти прєкрасєн, оба ми прєкрасни. повторяєте мантру доти, поки об'єкт до вас не підсяде (а підсяде він обізатєльно, бо кажу ж, шо посил дуже сильний і довго ніхто не зможе опираться). 
ну вже як підсів, то всьо в ваших руках. за отдєльну плату можу, як психолог, надать косультації - пишіть в приват. єдине, шо хочу зауважить, не спішить зразу демонстріровать накачані коє-гдє мишци (ше вспієте, коли вже говорить не буде про шо). і багато про себе не пиздіть, а розпитуйте про нього (але не будьте навящівой) - покажіть чуйність. 
якшо детально дотримаєтесь всіх інструкцій, то ніякий вінок бєзбрачія вам не страшний. удачі, дєвочькі. 
в мене є мічьта.
вивчить французьку мову, поїхать у францію і признаться в любві бегбедеру мовою арігінала. 
одна мая падружка мені давно казала, шо французи, то наша цільова авдиторія, бо там в них мало женщін. і в той час, як я вчила англійську і німецьку, вона вчила англійську і французьку. ото я панімаю людина думала на перспєктіву. а я шо дура мала була, слухала рамштайн, вот і вчила німецьку. а зара мені та німецька нашо - німці всі ж ізвращєнци. 
короче, готовлюсь до франції. поки, шоб ознакомиця з французькой культурой, такє:
- роздаю візитки різним підстаркуватим французам;
- перечитую всіх французьких класіків і сучасників;
- переслуховую всю французьку музику (включаючи шансон і радіо);
- дивлюсь французькі фільми (повезло, шо я люблю їхнє кіно з дєцтва);
- пю французьке вино і жру сир з плєсєнью аж мені сниця то всьо;
- пользуюсь французькой космєтікой;
- шось ше?
на зло всім
цинічним нігілістам; ревностним ворогам романтизму; прихильникам сексуальних комун; збоченим психіатрам, які живуть під одним дахом з коханкою і дружиною, і думають, шо то нормально; і всім, хто до цього прагне.
горіть в пеклі, мудили!
ви ще пошкодуєте про свою мудацьку позицію, здихаючи на самоті від якось венеричної хвороби. 
розкаєтесь, як Фройд, вмираючий на руках Бінсвангера
всім гарного зимового вечора якшо шо.

californication

найбільше я люблю серіал californication. шкода, шо там так мало сезонів і так мало серій - мені його не хватає
і не того, шо там багато секса і разврата, як дехто іспорчєний може собі подумать
а того, шо там многа паучітільнай маралі
якби там не було так багато голих пісьок і матюків, то треба було б його дітям в школі показувать в обізатєльном порядкє 
піднімаю я трубку, а там приємний мужскій голос питає чи цікавить мене пропозиція по встановленню супутникового телебачення. а я візьми да й ляпни, шо да, дуже цікавить. а він аж так прямо обрадувався і давай мені всяке розказувать - скіки каналів багато, і шо всі інтірєсні дуже, і шо в них акція до нового року, і шо то недорого вопше. години пів розказував, а потім питає, шо я вирішила. я кажу, шо то дуже важливе рішеніє і я не можу прийнять його так с ходу, і мені нада подумать і з близькими порадиця... кажу - подзвоніть мені в понеділок, будь ласка. він каже - звичайно, я все розумію, в понеділок після обіду обов'язково зателефоную.
а я вот думаю нашо я обнадьожила людину - в мене ж даже тєлівізора нема.

напутствіє

дівчата, ніколи (чуєте мене? ніколи!) не здумайте казать хлопцям, шо книги - це невід'ємна частина вашого життя.
найкраще - від початку з книгами не зв'язуватись, всіляко їх уникати (всю необхідну інформацію мона почерпнути із женскіх журналов). бо книги ше нікого до добра не довели. но якшо вже так сталось, шо судьба зіграла з вами злу шутку (трудне дєтство, невдале образованіє, внутрєнні комплєкси) і ваша діяльність пов'язана з книгами, то на питання про роботу морозтесь, увілівайтє ат атвєта. скажіть лучче, шо торгуєте оріфлеймом чи підробляєте масажисткой.
запам'ятайте - книги нікого не вазбуждають. кого вони взагалі можуть інтересувать, книжки ваші?! вони, навпаки, відлякують. сказати, шо ви любите книжки - це фактично то саме, шо повідомити, шо у вас вєнєрічєска болєзнь. ляпнете таке на першом свіданії і счітайте, шо бачите молодого чєловєка в останній раз.  
тоїсть тут завжди приходиця вибирати - книги або мужчіни. якшо ви все-таки робите вибір на користь книг (і таке буває, да), то майте на увазі - целібат на всю жизнь.  
жаль, шо я давно розсталась з дєвствєнностью. а то могла би буть як анатолій алєксандровіч вассерман, тіки в женском облічії.

грустний празнік


а сьогодні, виявляєця, був день чоловіка
хоча, я й так нікого не збиралась вітати
от якби був день мудака - тоді може

нєгодованія псот

обідала я в кафе і все було прекрасно, поки не сів поруч якийсь ольоша. бо воно виклало на стіл мобілку свою і включило якусь ідіотську музику. а в кафе і так музика грала, причому атлічьна музика. і то так ужасно як грає дві пісні одночасно і одна одну перебивають. нашо то лізти в чуже кафе зі своїми пєснями. жери тоді дома і слухай шо хочеш.
а потім ше якийсь неадекватний малий бігав і плював в фонтан. худоба мала.
а тепер ше вон пишуть, шо якийсь мужик замаринував свого кота і хотів з*їсти.
короче, сьогодні я мужененависниця.
нє, ну це ж нада таке взять і дурне ляпнуть до дівчини - а в тебе там шо черга кавалєрів стоїть? знайдеш ліпшого, то підеш
ясно, шо дєвушка тут же нашла і пішла

а я шото тоже вчора так ляпнула недоречно. друг розказував, шо якийто там наш общій знакомий звільнився з роботи, а я так кажу удівльонно - таа? а куда він помер? всі такі опа і замовкли. добре, шо то були близькі друззя і вони знають, шо в мене кожна третя думка про смерть. але всерівно невдобно так про живу людину казать.