сігарєтка

внєшность рішає всьо

мені по роботі приходиця багато з людьми спілкуватися, багато шо від людей просити і багато за шо домовлятися. і вот ніколи напевно не можеш знать, шо зіграє ключову роль. вот наприклад сьодні домовлялась з директором одного готелю про певні послуги. і дай думаю підгружу його авторитетними іменами, шоб лояльніше поставився. а він каже - ви мене тими, хто там за вами стоїть, не лякайте, бо якби вони прийшли, то їм би я відмовив, а вот ви така молода красіва дєвушка, шо рахуйте, шо можете вже тут в мене три суткі жить безплатно в самом лучшом номірі.
такшо женствєнность і улибка дуже помагають в ділових питаннях.
а я собі думаю, шо якби я була сіськата бландінка, то я би вапшє такі дєла мутила, шо страшно.
сігарєтка

а вам нічо не воняє?

є в мене на роботі дві памошніци - одна розумна, а інша не миєця. в результаті від людини воняє і то ціла праблєма. бо я її адекватно сприймати вже не можу, починаю на неї злитись по поводу і без повода, а вона і так з роботою не сильно справляєця. і вот як скажеш людині, шо мол помийся піди? ніяк. ну я вот принаймні не знаю в якій то формі казати. хожу хіба по кабінєту і питаю колєг так демонстративно - а вам нічо не воняє?
ну карочі якшо хтось може стикався з подібною праблємою, то можете поділиться опитом. буду вдячна.
одрі

анука дєвушкі

а було таке, шо один мене запідозрив, чи я не хочу часом від нього завагітніти і на собі одружити. от виношую такий коварний план, панімаєш. ну шо на таке скажеш. першим ділом так і хочеться популярно пояснити людині, шо одруження з ним не такий вже і щасливий лотерейний білєт. шо в генах в нього явно є прогалини, і вопше більшість дєвушек ше не втрачає надію вийти замуж па любві і аж тоді народити дитину. хоч є й такі, шо хочуть дитину дуже сильно, а заміж виходять тіки тому, шо дитина передбачає участь мужчини. я таку знаю одну. знаю, зрештою, і таких, шо мутять так як на картінці. але я росла на романтичних казках і хочу, шоб всьо було правильно і красіво.
зрештою, тут навіть нервуватись нема чого - хіба посміяться з тої примітивної логіки.
тоже мені олігарх, блять.